درباره ما

تاریخچه ما

گروه صنعتی نفت و گاز پتروستاره فلات در سال 1394 با هدف سرمایه گذاری در شرکت‌های صنعتی، تولیدی، مهندسی، بازرگانی، سرمایه‌گذاری و خدماتی و استفاده از ظرفیت‌های عظیم موجود در کشور شروع به فعالیت نموده است و با در اختیار داشتن شرکتهای تولیدی در صنایع گوناگون از جمله نفت، پتروشیمی، قطعات خودرو، لبنیات و مواد غذایی، سهم قابل توجهی در تولید و اشتغال کشور دارد. این شرکت با اعمال مدیریت سیستمی، تدوین برنامه‌های راهبردی برای خود و کلیه شرکت‌های زیر مجموعه، تنوع و سرمایه‌گذاری در سبد سرمایه جهت بالا بردن ضریت سود آوری تولید متنوع محصولات و فرآورده‌ها، احداث و توسعه طرح‌های استراتژیک در شرکت‌های زیرمجموعه در راستای توسعه پایدار و با دیدگاه صیانت از محیط زیست واجرای استانداردهای ایمنی و بهداشت شغلی و افزایش اشتغال، در اختیار گرفتن فروش و صادرات محصولات بدون حضور واسطه، اجرای طرحهای رفع تنگنای تولید در واحدهای تحت پوشش، دستیابی به حداکثر ظرفیت اسمی تولید را فراهم و در حوزه های مختلف به اجرای در آورده است. همچنین این شرکت با اتکا به تجربه و توانمندی نیروهای متخصص از گسترش سرمایه‌گذاری و همکاری در حوزه‌های مختلف با مشارکت‌ شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی استقبال می‌نماید.

در سال‌های اخیرکشورهای چین، هند، برزیل، آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی، عمان، عراق، ترکیه، رومانی، بلاروس، گرجستان، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، پاکستان و یمن مقصد نهایی محصولات شرکتهای زیرمجموعه گروه صنعتی نفت و گاز پتروستاره فلات بوده‌اند.

شرکت‌های زیرمجموعه

50+خدمات
7+زیر مجموعه
130+پروژه
آمار

آنچه

انجام

داده ایم؟

شرکت‌های زیرمجموعه

گروه صنعتی نفت و گاز پترو ستاره فلات

شرکت پالایش نفت کرمانشاه (سهامی عام) در سال ۱۳۰۱ با ظرفیت روزانه ۲ هزار بشکه به بهره‌برداری رسید. این پالایشگاه در زمان خود دومین پالایشگاه ایران بود. فعالیت اصلی شرکت انجام عمليات پالايش و فرآورش نفت خام و ساير هيدروكربورها، ساختن فرآورده‌هاي نفتي از قبيل گاز مايع، بنزين، نفت سفيد، نفت گاز، نفت كوره و ساير مشتقات و فرآورده‌هاي جانبي می باشد، همچنین احداث، راه‌اندازي و بهره‌برداري از كارخانجات صنعتي بمنظور توليد، بازاريابي، فروش و صدور انواع مختلف محصولات نفتي، شيميايي و مشابه و دريافت معاوضه (سوآپ) و خريد خوراك پالايشگاه (نفت خام، مايعات گازي، گاز طبيعي و محصولات جانبي پتروشيمي) از شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران ، شركت ملي نفت ايران،  شركت ملي گاز ايران و يا هر عرضه كننده داخلي و خارجي ديگر موضوع فعالیت شرکت مـی‌باشد.

محصولات: بنزین، نفت گاز، نفت سفید، نفت کوره، گاز مایع، حلال 402، پنتان، ته مانده برج اتمسفریک، حلال 410،گاز بوتان، رافینت.

شرکت پتروشیمی بیستون (سهامی عام) به شناسه ملی 10660121906 در تاریخ  1377/02/06 به صورت شرکت سهامی عام تأسیس شده و متعاقباً از تاریخ 1384/05/01 به بهره برداری رسیده است. فعالیت اصلی شرکت تولید مواد اولیه حلال ها، LAB و HAB می باشد، همچنین احداث، راه اندازی، بهره برداری کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدور محصولات پتروشیمی، ذخیره، واردات، صادرات و تبدیل کلیه مواد پتروشیمی و پتروشیمیائی و فرآورده های فرعی و مشتقات ذیربط آنها و انجام کلیه فعالیتهای تولیدی و صنعتی، بازرگانی، فنی و مهندسی مربوط به عملیات مذکور (بطور مستقیم یا غیر مستقیم) موضوع فعالیت شرکت مـی‌باشد.

محصولات: آلکیل بنزن خطی (LAB)، آلکیل بنزن سنگین (HAB)، حلال 402 (Light End)، حلال 502 (Raffinate)، حلال 503 (Heavy End)

شركت شير ولبنيات پاستوريزه بيستون (سهامي خاص) در تاريخ 1344/12/05 تحت شماره 260 با شناسه ملی 10660011827 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي استان كرمانشاه به ثبت رسيده و در آبانماه سال 1346 شروع به بهره برداري نموده است. موضوع فعاليت شركت تهيه و توليد شير و لبنيات پاستوريزه، استريليزه و ساير مواد و بسته بندي آنها، واردات مواد اوليه و محصولات فرآيند شده لبني، ماشين آلات صنعتي جهت فرآوري محصولات لبني و غذايي، لوازم بسته بندي و قطعات يدكي مورد نياز، خريد و فروش، توزيع، صادرات و انجام هرگونه امور بازرگاني و اخذ نمايندگي از شركتهاي داخلي و خارجي مربوط به فرآورده هاي شير و ساير مواد غذايي مي باشد.

محصولات: انواع محصولات لبنی شامل شیر، ماست، دوغ، پنیر، خامه، روغن، کره و انواع آبمیوه و ماءالشعیر.

شركت شير پاستوريزه دنیز ابهر (سهامي خاص) در تاريخ 1384/03/22تحت شماره 248266  با شناسه ملی  10102888599به صورت شرکت با مسئولیت محدود در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي استان تهران به ثبت رسيده است. موضوع فعاليت شركت خرید و فروش فرآوری و توزیع شیر انواع فرآورده‌های شیری به صورت فله، بسته بندی شده و واردات و صادرات شیر و کلیه فرآورده‌های آن، کمک به افزایش کیفیت شیر در سطح کشور، برقراری ارتباط علمی و فنی و تحقیقاتی با مراکز داخلی و خارجی مرتبط با صنعت شیر، تاسیس واحدهای جدید مرتبط می‌باشد.

محصولات: انواع محصولات لبنی شامل شیر، ماست، دوغ، پنیر، خامه، روغن، کره و انواع آبمیوه و ماءالشعیر.

شركت تولیدی فیلتر البرز (سهامي خاص) در تاريخ  1351/02/12به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 15579 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعاليت شركت تولید، ساخت و فروش انواع فیلتر برای مصارف گوناگون از هر قبیل می‌باشد.

محصولات: انواع فیلتر روغن سنگین، فیلتر روغن سبک، فیلتر هوای سنگین، فیلتر هوای سبک، فیلتر هیدرولیک، فیلتر گازوئیل، فیلتر آبگیر، فیلتر کابین

ستاره فلات ایرانیان یک شرکت بازرگانی، تدارکاتی و تامین کننده بین المللی است. قدرت مجموعه ما به دلیل ارتباطات گسترده با شرکتهای تولید کننده مختلف تراز اول تجاری دنیا است. ما میتوانیم طیف وسیعی از کالاها را در بازار انرژی جهانی مبادله کنیم. بخش تدارکات و لجستیک مجموعه ما تجارب فراوانی در ارائه راه حل های تخصصی درخصوص حمل و نقل کالا های خاص به مشتریان دارد. تیم مجرب ما طی سالیان متمادی توانسته روابط قوی بر پایه اعتماد متقابل با تامین کنندگان جهانی ایجاد کند. این موارد ما را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از محصولات، مواد و تجهیزات را با کیفیت بالا تامین کنیم. کارشناسان مجرب ما حتی برای تامین خاص ترین کالا ها راه حل های متنوعی دارند و تمامی مراحل تامین را با دقت و اطمینان انجام میدهند. ما در صنایع و بازارهای متعدد در سراسر جهان فعالیت می‌کنیم و به مشتریان خود از دفاتر واقع در اروپا و خاورمیانه خدمت رسانی می کنیم. ستاره فلات ایرانیان به دنبال ایجاد روابط تجاری بلند مدت با مشتریان خود بر پایه اعتماد متقابل و ثبات است.

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید