ارتقای کیفی نفت کوره پالایشگاه کرمانشاه:

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، از آغاز عملیات اجرایی ارتقای کیفی نفت کوره تولیدی این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، محمدرضا امامی نیا در این باره اظهار کرد: پیش از این، قراداد ارتقای کیفی نفت کوره تولیدی پالایشگاه کرمانشاه میان مدیرعامل این شرکت و مدیرعامل شرکت دانش بنیان آذر انرژی تبریز منعقد گردید و هم اکنون این پروژه وارد فاز اجرایی شد.

همچنین یاداور شد این پروژه قطعا نقش مهمی در کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، ارتقای شاخص‌های کیفی فرآورده‌های نفتی، افزایش سوددهی و توسعه پالایشگاه‌ کرمانشاه ایفا خواهد کرد.

سخنگوی پالایشگاه کرمانشاه اظهار کرد: در واقع هدف از اجرای طرح، این است که مقدار گوگرد نفت کوره از 3.2 به 0.8 درصد کاهش یابد. همچنین در این طرح، 30 درصد از نفت کوره تولیدی پالایشگاه کرمانشاه به نفت گاز تبدیل خواهد شد.
امامی نیا خاطرنشان کرد: یکی از چالش‌های اصلی در شرکتهای پالایشی کشور بحث تولید نفت کوره است كه خوشبختانه پالایشگاه کرمانشاه با اعتماد به دانش بومی مهندسین جوان کشور و پرسنل توانمند شرکت، گامی موثر در این راستا برداشته است.

امامی نیا در پايان ضمن تقدير وپژه از حمايتهاي همه جانبه  مهندس هادی درویش وند سهامدار پالایشگاه کرمانشاه در انعقاد اين قرارداد گفت: در طول هفت سال اخير كه بخش خصوصي مديريت شركت پالايش نفت كرمانشاه را برعهده داشته، نهايت تلاش خود را در مسير توسعه و افزايش كيفيت محصولات توليدي اين شركت به كار برده و با انجام مسولیتهای اجتماعی خود، نگاه ویژه ای به توسعه همه جانبه استان و کشور داشته و دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *